Главная / Організація харчування дітей / УСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТИ ДЛЯ БАТЬКІВ

УСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Установлення плати для батьків

за перебування дітей у державних і комунальних

дошкільних навчальних закладах

1. Відповідно до внесених змін до статті 35 Закону України “Про дошкільну освіту” батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі в розмірі, що становить не менше 60 % від вартості харчування на день:

15,70 грн. - для дітей дошкільного віку

9,89 грн.- для дітей раннього віку

1. Дотація держави на харчування на день: 10,46 грн. для дітей дошкільного віку та 6,60 грн. для дітей раннього віку.

Таким чином вартість харчування дитини в день:

для дітей дошкільного віку - 26,16 грн.

для дітей раннього віку - 16,49 грн.

1. Плата за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата, на спеціальний розрахунковий рахунок за харчування № 31558201147540.

1. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу. За дні, у які дитина не відвідувала закладу (у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (75 днів) тощо), плата з батьків не стягується.