Главная / Відкритий доступ / Чинні програми

Чинні програми

І. ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ

• Базовий компонент дошкільної освіти /нова редакція/ Київ, 2021

• Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція), науковий керівник: Кононко О.Л., Київ, 2019

• Програма виховання і навчання дітей дошкільного віку «Дитина в дошкільні роки» - Науковий керівник К.Л.Крутій, ЛІПС, Запоріжжя, 2015

• Програма «Впевнений старт» (нова редакція), - Тернопіль, 2017

ІІ. ДОДАТКОВІ ПРОГРАМИ

•  Програма розвитку дитини від 2 до 6 років та методичні рекомендації «Безмежний світ гри з LEGO» - Рома О.Ю., Київ, 2016

• «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.) – Тернопіль, 2018
  • Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» /М.М.Єфименко/ - Тернопіль, 2019,

• Програму з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина», - Тернопіль, 2016 р.

• Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку.Парціальна програма для закладів дошкільної освіти, 2019 р.
  • Скарбничка моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку - Лохвицька. Мандрівець. 2019 р.
  • Лідер живе в кожному. Парціальна програма для зкладів освіти по формуванню ліденрського потенціалу у дітей дошкільного віку (Гавриш Н., Безсонова О., Безрукова О., Воронов В.) , 2020 р.
  • Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально - методичний посібник. Шевчук А.С., 2020 р.
  • STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт. Альтернативна програма з формування культури інженерного мислення в дітей перед шкільного віку. Крутій К.Л., 2020 р.
  • Комп"ютерна грамота для малят. Парціальна програма для дітей старшого дошкільного вііку. Болотова О.М., Вайнер О.В., Семизорова В.В., 2018 р.
  • Вітаю, Театре. Парціальна програма для дітей старшого дошкільного віку. Макаренко Л.В., 2019 р.