Главная / Навчальний процес

Навчальний процес

cd81ca5c77d6

Навчальний процесс дошкільного навчального закладу будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, новинок психоголо-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи

ЗМІСТ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ:

I. ДЕРЖАВНИМИ СТАНДАРТАМИ

• Базовий компонент дошкільної освіти /нова редакція/ Науковий керівник: А. М. Богуш, Київ, 2012

• Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція), науковий керівник: Кононко О.Л., Київ, 2014

• Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», (авт.: Андрієтті О.О., Голубович О.П.), Київ, 2017

II. АЛЬТЕРНАТИВНИМИ ПРОГРАМАМИ

• «Радість творчості», програма художньо – естетичного розвитку дітей раннього і дошкільного віку (авт.: Борщ Р.М., Самойлик Д.В.)

• «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт.: Березіна О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.);

• «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.)

• «Безмежний світ гри з LEGO» (авт.Рома О.Ю.), Київ, 2016

• Програма з національно - патріотичнрого виховання дітей дошкільного віку "Україна - моя Батьківщина", 2016
  • Програма "Мудрі щахи", 2016
  • Програма "Хореографія" (авт.Шевчук), 2015