Главная / Навчальний процес

Навчальний процес

cd81ca5c77d6

Навчальний процесс дошкільного навчального закладу будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, новинок психоголо-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи

ЗМІСТ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ:

I. ДЕРЖАВНИМИ СТАНДАРТАМИ

• Базовий компонент дошкільної освіти /нова редакція/ Науковий керівник: А. М. Богуш, Київ, 2012

• Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція), науковий керівник: Кононко О.Л., Київ, 2014

• Програма виховання і навчання дітей дошкільного віку «Дитина в дошкільні роки» - Науковий керівник К.Л.Крутій, ЛІПС, Запоріжжя, 2010

• Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», (авт.: Андрієтті О.О., Голубович О.П.), Київ, 2010

II. АЛЬТЕРНАТИВНИМИ ПРОГРАМАМИ

• «Радість творчості», програма художньо – естетичного розвитку дітей раннього і дошкільного віку (авт.: Борщ Р.М., Самойлик Д.В.)

• «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт.: Березіна О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.);

• «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.)

• «ЛЕГО – конструювання»

ЗАВДАННЯНА 2015 – 2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

1. Підвищувати якість освітнього процесу через реалізацію обласної науково – методичної проблеми „Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства” (І етап)

2. Продовжувати пошук нових форм роботи з формування патріотичних почуттів, духовності та моральних цінностей у контексті проблеми «Інтеграція родинного і суспільного виховання»

3. Впроваджувати LEGO – конструювання в освітній процес дошкільного закладу в рамках проекту «Сприяння освіті»

1. Координувати аспекти фізичного, психічного, психологічного та соціального здоров'я дітей п'ятирічного віку між дошкільним навчальним закладом та загальноосвітньою школою шляхом застосування здоров'язберігаючих технологій.

title_t

ШЛЯХИ ВПРОВАДЖЕННЯ БАЗОВОЇ ПРОГРАМИ "Я У СВІТІ" В НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ:

ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЦЕС ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ – ЦЕ:

1. Ціннісно орієнтовані мета і завдання

2. Ціннісно орієнтовані заходи