Главная / Програма Сприяння освіті

Програма Сприяння освіті

ДОШКІЛЬНЯТА «ВИШЕНЬКИ» ВПЕВНЕНО РОЗКРИВАЮТЬ СЕКРЕТИ LEGO – КОНСТРУЮВАННЯ

ПРОГРАМА «СПРИЯННЯ ОСВІТІ» розпочала своє впровадження в Україні з 2010 року. Програма «Сприяння освіті» має на меті впровадження інноваційних методів навчання в систему освіти та сприяння розкриттю творчого потенціалу дитини через гру!

10 липня 2010 року в рамках програми «Сприяння освіті» було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки і компанією LEGO Foundation . Першими у проекті були задіяні 13 дитячих садків м. Києва.

У 2013 році ще 60 дошкільних навчальних закладів України у Львові, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та Києві приєдналися до програми «Сприяння освіті». Вони отримали по 19 комплектів наборів LEGO. НАШ САДОЧОК ТАКОЖ УВІЙШОВ ДО ЦЬОГО ПРОЕКТУ! Проект – це дитячі мрії та ідеї втілені за допомогою цеглинок LEGO.

Наш дошкільний заклад з вересня 2013 року розпочав роботу з впровадження програми «Сприяння освіті» по LEGO – конструюванню.

Заняття з LEGO - матеріалом сприяють розвитку дітей в різних видах діяльності (зображувальній, ігровій, пізнавальній), формують та розвивають просторову орієнтацію, дрібну моторику, сенсорне уявлення, використовуються усіма спеціалістами в усіх напрямках навчання, корекції та розвитку дитини дошкільного віку.