Главная / Новини / 10.12.2012. Проведено постійно – діючий семінар "Розвивальний потенціал театральної діяльності в креативному розвитку дошкільників".

Заняття №1. Тема: "Театралізована діяльність в дошкільному закладі: актуальність, орієнтири змістовного наповнення освітнього процесу, види театральних ляльок"

Ігрові вправи "Очікування", "Квітка надії"

"Інформаційний файл" - Концептуальний погляд на проблему організації лялькового театру в дошкільному закладі

"Кейс – стаді": педагогічна діагностика театралізованої діяльності дітей дошкільного віку