Главная / Новини / 11.01.12. Постійно – діючий семінар «Теоретичні та практичні аспекти розвитку дітей 5-річного віку за програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

11.01.12 проведено постійно – діючий семінар «Теоретичні та практичні аспекти розвитку дітей 5-річного віку за програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

Заняття №2 «Інтерактивні технології інтелектуального розвитку дітей 5-річного віку »

• «Проблема по колу»: Соціально – психологічні аспекти проблеми інтелектуального розвитку дітей 5 – річного віку

• «Актуальне питання»: Діяльнісний підхід до організації занять з математики (проблемно – діалогічна технологія)

• «Банк інновацій»: сучасні педагогічні технології в розвитку логічного мислення у дошкільників