Главная / Новини / 20.02.12 – 24.02.12 - методичний тиждень „Мова барвиста, мова багата»

20.02.12 – 24.02.12 - методичний тиждень „Мова барвиста, мова багата»

Організовано методичний тиждень „Мова барвиста, мова багата”:

• Мовленнєві заняття в групах

1. «На гостину до казок» (активізація мовленнєвої творчості дітей через використання методів ТРВЗ в роботі з казкою)

2. «Ігри та завдання для чудо - виховання» (оптимізація етично - мовленнєвого спілкування дошкільників в мовленнєво – комунікативній діяльності)

• Анкетування вихователів „ Мовленнєва творчість дітей – шлях до формування творчої особистості”.

• Банк ідей «Мовленнєві перлинки»: представлення нестандартних прийомів формування мовленнєвої творчості у дошкільників на заняттях та в повсякденному житті (хвилинки творчості, творчі завдання (словотворчість), складання казок з використанням елементів ТРВЗ)

• Ярмарок педагогічних знахідок «Мовленнєві витинанки» - презентація творчих проектів оформлення центрів художньо – мовленнєвої діяльності.

• «Мовленнєва палітра» - представлення мовленнєвої ігротеки для дітей дошкільного віку

• Конкурс газет „Мовленнєві родзинки” (цікаві висловлювання дітей в садочку та вдома – із записника вихователів та батьків