Главная / Організація харчування дітей / Установлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах

УСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТИ ДЛЯ БАТЬКІВ

ЗА ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ У ДЕРЖАВНИХ І КОМУНАЛЬНИХ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

1.Відповідно до статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту" батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі в розмірі, що не перевищує 50 відсотків у міській місцевості від вартості харчування на день:

25,92  грн. для дітей дошкільного віку

17,98грн для дітей раннього віку

2. Плата за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата на спеціальний розрахунковий рахунок за харчування департамен ту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

3. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу. За дні, у які дитина не відвідувала закладу (у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (75 днів) тощо), плата з батьків не справляється.