Главная / Новини / 08.12.11 о 13.30 проблемний семінар «Жорстоке поводження та насилля над дитиною в сім'ї та закладі освіти: погляд на проблему»

08.12.11 проведено проблемний семінар «Жорстоке поводження та насилля над дитиною в сім'ї та закладі освіти: погляд на проблему»

• Проблема по колу : «Дефініції проблеми насилля над дитиною в сім'ї та закладі освіти. Соціально – правові та культурні аспекти насильства та жорстокого поводження щодо дітей дошкільного віку в сучасному суспільстві»

• Тезаурус до проблеми «Жорстоке поводження з дітьми: визначення понять»

• Види насилля в сім'ї, індикатори розпізнання жорстокого поводження з дитиною

• Види насилля в закладах освіти. Відповідальність дорослих за здійснення акту насилля над дитиною в ДНЗ.

• Методичні рекомендації щодо захисту дітей від жорстокого поводження.

о 10.00 запрошуємо батьків на свято «Святий отче, Миколай, наш садочок не минай!»

Весело пройшло свято «Святий отче, Миколай, наш садочок не минай!». Кожна дитина отримала подарунок.