Главная / Новини / 15.02.12 – засідання педагогічної ради «Оптимізація роботи з дітьми 5 – річного віку – проблема сьогодення»

15.02.12 проведена педагогічна рада «Оптимізація роботи з дітьми 5 – річного віку – проблема сьогодення.»:

1. Кейс – стаді: «Теоретичні аспекти роботи з дітьми 5 – річного віку за Базовою програмою розвитку дітей дошкільного віку «Я у Світі» та програмою «Впенений старт»

2. «Педагогічна лабораторія»: проектування форм роботи з дітьми 5 – річного віку, які не відвідують ДНЗ

3. «Творчий майданчик» - складання психолого – педагогічного проекту в роботі з дітьми 5 – річного віку з ранньої профорієнтації дітей дошкільного віку «Ким я хочу бути»

4. «Сучасний погляд» - наступність в роботі ДНЗ та школи: єдність мети, єдність цілей, координація роботи