Главная / Новини / 18.02.2013 - 22.02.2013 Методичний тиждень „ Мова барвиста, мова багата”

18.02.2013 - 22.02.2013 Методичний тиждень „ Мова барвиста, мова багата”

Методичний тиждень „ Мова барвиста, мова багата”:

• ПОНЕДІЛОК. Мовленнєві заняття в групах
    1. «Колаж із казок» (активізація мовленнєвої творчості дітей через використання методів ТРВЗ в роботі з казкою)
    2. «Ігри та завдання для чудо - виховання» (оптимізація етично - мовленнєвого спілкування дошкільників в мовленнєво – комунікативній діяльності)
  • ВІВТОРОК. Анкетування вихователів „ Мовленнєвий розвиток дошкільників”.
  • Банк ідей «Мовленнєві перлинки»: представлення нестандартних прийомів формування мовленнєвої творчості у дошкільників на заняттях та в повсякденному житті (хвилинки творчості, творчі завдання (словотворчість), складання казок з використанням елементів ТРВЗ)
  • СЕРЕДА. Ярмарок педагогічних знахідок «Мовленнєві витинанки» - презентація творчих проектів оформлення центрів художньо – мовленнєвої діяльності.
  • ЧЕТВЕР. «Мовленнєва палітра» - представлення мовленнєвої ігротеки для дітей дошкільного віку
  • П'ЯТНИЦЯ. Конкурс газет „ Мовленнєві родзинки” (цікаві висловлювання дітей в садочку та вдома – із записника вихователів та батьків)