Главная / Новини / 19.11.2012 – 23.11.2012 проведення фестивалю "Гармонія руху"

19.11.2012 – 23.11.2012 проведення фестивалю "Гармонія руху"

Основні напрямки фестивалю:

- "Вмілі руки". Створення педагогами і батьками нетрадиційного фізкультурного обладнання для формування правильної постави та реабілітаційно-відновлювальної роботи з дітьми.

- "Творчий пошук". Створення банку фізкультурних інновацій.

- "Здоровий рух". Активізація рухового режиму з дітьми дошкільного віку протягом дня через використання нестандартного фізкультурного обладнання та різних форм спортивно – оздоровлювальної роботи.

Робота будувалася за днями тижня:

Понеділок - "Сильні, спритні, сміливі": комплекси оздоровчої ритмічної гімнастики; "Весела ігротека" (калейдоскоп рухливих ігор з дітьми різних вікових груп на прогулянці); гра – драматизація "Ми зі спортом дружимо" (з елементами спортивної гри); ОБЖД "Безпека рухів" (як вберегти себе під час стрибків, бігу, спортивних ігор).

Вівторок - "Ми веселі малюки - фізкультурі завдяки!": "Весела розминка" (вправи з предметами для зміцнення м’язів, координації рухів), "Танцювальна мозаїка", музично – спортивна розвага "Дружнє коло" (українські народні ігри

Середа – "Нам разом весело!": степ – аеробіка (середні – старші групи); "Прогулянка з несподіванками", розвага "Шляпний турнир" (старші групи); масаж м'ячиками з шипами.

Четвер – "Зростаємо дужими": фітбол – гімнастика "Маленькі фізкультурники", спортивні ігри - естафети "Веселі старти", спортивне дозвілля "Пригоди Колобка" (молодші групи).

П'ятниця – "Усі рухи в нас ритмічні": степ – аеробіка (старші – середні групи); спортивне свято-змагання "Олімпійські надії".