Главная / Новини / 23.03.2012 о 7.00 запрошуємо батьків на засідання « Школи турботливих батьків». Практичне заняття №4. Міні – тренінг «В здоровому тілі – здоровий дух!»

Засідання «Школи турботливих батьків».

Практичне заняття №4. Міні – тренінг «В здоровому тілі – здоровий дух!»

Мета: застосування методів і прийомів оздоровлення з метою зміцнення здоров’я і профілактики дитячих захворювань.

• «Паровозик здоров'я» - ефективні методики і технології оздоровлення дітей

# програма «Здоровий малюк» - новітній досвід фізичного і психічного розвитку, корекції та оздоровлення малят

# «Лікувальні казочки» - психотерапевтичні казочки в роботі з дошкільниками.

# «Щітковий масаж» для малят вдома.

• «Фітбол – 100 секретів здоров'я» - секрети реабілітаційно – оздоровчих заходів по зміцненню

здоров'я дошкільників( практичний показ).

• «Радимо, пропонуємо» - пам’ятка для батьків з правил безпеки при проведенні спортивних вправ, ігор, роботі на тренажерах.