Главная / Наші педагоги

Наші педагоги

slide0005_image044

ДЕВІЗ НАШИХ ПЕДАГОГІВ: "НЕ СТОМЛЮЙТЕСЬ ХОДИТИ ТВОРЧИМИ ДОРОГАМИ, І БУДЕТЕ НАЙКРАЩИМИ У СВІТІ ПЕДАГОГАМИ!"

disvidy

slide0007_image058

НАШІ ДОСВІДИ РОБОТИ: "ВЕСЕЛИЙ ЕТИКЕТ", "СКАРБНИЧКА ІГОР ДЛЯ ВВІЧЛИВИХ МАЛЯТ", "ФІТБОЛ - ГІМНАСТИКА - ДОШКІЛЬНИКАМ", "ПЕДАГОГИ ГРАЮТЬ", "ХВИЛИНКИ ФАНТАЗУВАННЯ - ШДЯХ ДО КРЕАТИВНОГО РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНИКІВ", "АРХІТЕКТУРА: ПІЗНАВАЙ, СПРИЙМАЙ, ТВОРИ"

1____11____21____31____4

Досвід "Фітбол - гімнастика - дошкільникам"

Фітбол – гімнастика – дошкільникам

Посібник містить цікаві розробки з організації та проведення фітбол – гімнастики для дітей дошкільного віку. Поданий матеріал доцільно використовувати для підвищення якості оздоровчої роботи в дошкільному закладі.

Посібник рекомендований завідувачам, вихователям – методистам, вихователям дошкільних навчальних закладів, батькам.

Автори:

Федінчик Г.Є. – завідувач КЗО «ДНЗ (ясла – садок) № 238» ДМР

Клименко Ю.В. – вихователь КЗО «ДНЗ (ясла – садок) № 238» ДМР

Басюк О.Г. – вихователь КЗО «ДНЗ (ясла – садок) № 238» ДМР

Рецензент:

Паук С.Л. – методист з питань дошкільної освіти Дніпропетровського методичного центру управління освіти та науки міської ради.

Рекомендовано методичним Центром Дніпропетровського управління освіти та науки міської ради.

1__111__121__13

Досвід "Педагоги грають"

2____12____22____3

Педагоги грають (ділова гра як технологія підвищення педагогічної майстерності).

Посібник містить цікаві розробки з організації та проведення ділових ігор з педагогічними кадрами в дошкільному навчальному закладі. Поданий матеріал доцільно використовувати під час педагогічних рад як інтерактивний метод роботи з педагогами.

Автори:

Федінчик Г.Є. – завідувач КЗО «ДНЗ (ясла – садок) № 238» ДМР