Главная / Новини / 21.03.2013р. пройшло засідання методичного об'єднання музичних керівників

21.03.2013р. пройшло засідання методичного об'єднання музичних керівників

21.03.2013 р. пройшло засідання методичного об'єднання музичних керівників Ленінського району з питання «ТЕАТР ЛЯЛЬОК – шлях до розвитку креативних здібностей та емоційної сфери дошкільника».

Музичні керівники ознайомилися з матеріалами виставки «Ляльковий театр – ідеї і знахідки», створенням освітньо – театрального простору в дошкільному закладі, через відеопрезентацію познайомилися з концептуальним підходом до організації театру ляльок, отримали рекомендації по організації роботи театральної студії, розглянули програми з театралізованої діяльності для дітей дошкільного віку. В діловій грі закріпили знання про види театральних ляльок. Майстер - клас «Затія – дивоглядія» музичного керівника Оніщко І.І. сприяв навчанню учасників методичного об'єднання ігровим тренінговим вправам та етюдам в підготовці до лялькової вистави з дітьми різних вікових груп. Спільний проект «Ми актори, ми таланти, майстри ляльок, і музиканти» продемонстрував креативні здібності музичних керівників під час виготовлення персонажів до імпровізованої вистави та презентації проекту. В ляльковій виставі «Чарівне слово… або пригоди в дитячому садку» (актори – діти старшої та середньої групи) використані різні типи театральних ляльок.